استانسیاست

امام جمعه کرج: اوضاع امروز افغانستان نتیجه اعتماد به آمریکا است

گروه استان‌ها- امام جمعه کرج با بیان اینکه دلدادگان به آمریکا بدانند که این کشور دلسوز هیچ کشوری نیست، ادامه داد:اوضاع امروز افغانستان نتیجه اعتماد به آمریکا است.

به گزارش خبیر کرج آیت‌الله سیدمحمد مهدی حسینی‌همدانی در خطبه دوم نمازجمعه امروز کرج با اشاره به تحولات افغانستان طی روزهای گذشته اظهار داشت: اوضاع امروز افغانستان نتیجه اجرای سیاست‌های غلط دولتمردان این کشور و اعتماد به آمریکا است.

وی با بیان اینکه  آمریکا و متحدانش هیچگاه برای هیچ کشوری دلسوزی  نمی کنند، افزود: اوضاع افغانستان یک بار دیگر نشان داد که اعتماد بر آمریکا شیطان بزرگ سبب خسران برای هر کشوری است.

امام جمعه کرج  با اشاره به  اینکه عملکرد طالبان و اقدامات گذشته آن در اذهان باقی مانده است ، بیان کرد: طالبان امروز بزک کرده  و باید رفتار و تحرکات این گروه را به دقت رصد کرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با اشاره به دوم شهریور ماه آغاز رسمی دولت سیزدهم عنوان کرد: رئیس جمهور فرمایشات و منویات رهبری معظم انقلاب را در حکم تنفید مورد اهتمام قرار دهند.

آیت‌الله حسینی‌همدانی با اشاره به اینکه  تنها راه پیشرفت کشور و عبور از مشکلات به کارگیری  جوانان مومن، مخلص و متخصص در بدنه دولت  است ، عنوان کرد: دولت جدید با با استفاده از ظرفیت‌های مردمی تحقق عدالت اجتماعی ، معیشت  و مسکن مردم را ساماندهی کند.

امام جمعه کرج  درباره انتصاب مدیران در  کلانشهر کرج اظهار داشت: برای انتخاب افراد ملاک باید قانون باشد و ملاک‌های قانونی برای انتصاب افراد حتما مد نظر قرار گیرد.

نماینده ولی‌فقیه در استان البرز با بیان اینکه سوابق و عملکرد افراد در مناصب گذشته موضوع مهم دیگری برای به کارگیری آنها است ، ادامه داد: افرادی که توسط دستگاه‌های امنیتی و نظارتی صلاحیت شان مورد تایید قرار نگرفته برای مناصب مهم به کار گرفته نشوند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

-- بارگیری کد امنیتی --

دکمه بازگشت به بالا